تماس با داده اندیش
ورود اعضا
فراموش کردن کلمه عبور ؟


مجموعه داده اندیش از سال 1385 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و همگام با رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه داده اندیش تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

داده اندیش با فراهم کردن امکانات، ابزار ها و تخصص های مرتبط سعی در ایجاد و ارائه طیف وسیعی از خدمات الکترونیکی بر پایه خلاقیت، نوآوری و استفاده از دانش به ویژه دانش اطلاعات و ارتباطات دارد و رسالت خود را ارتقای جایگاه کشور در استفاده مؤثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات و تجارت الکترونیک در سطح جهانی می داند.

داده اندیش با تمرکز بر روی پرتال های تحت وب اهداف و برنامه های عملیاتی خود را تدوین، طراحی و پیاده سازی می نماید.

این پروژه ها در قالب جوامع مجازی موضوعی و تخصصی، وب سایت های آموزشی، خرید و فروش و تجارت الکترونیک، سامانه های مالی و اعتباری و بانک های اطلاعاتی می توانند به مخاطبان خود خدمات مرتبط را ارائه دهند. از مهم ترین فهالیت های داده اندیش می توان به موارد زیر اشاره کرد

- طراحي و پياده سازي سيستم هاي يكپارچه عملياتي و اطلاعات مديريت (MIS)

- طراحي و توليد نرم افزار هاي سفارش مشتري

- تهیه سند راهبردی طرح جامع فناوری اطلاعات سازمانها (IT Master Plan) - خدمات مشاوره مدیریت در سازمانها

با توجه به گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و در راس آن اینترنت و توانمندی های بالقوه و بالفعل این فناوری در ایجاد فرصت های نوین شغلی، ضرورتی برای تدوین سیاست‌ها و چشم‌انداز برای این صنعت احساس می شود.

شناسایی نقاط ضعف‌ و قوت و ارائه راهکار برای دستیابی به جایگاه مناسب کشور در فضای مجازی، نیازمند بررسی اهمیت حضور در عرصه‌ی اطلاعات است.

داده اندیش با درک این واقعیت ها راه ورود به این حوزه را در پیش گرفته و آینده رو به رشد و جایگاه مناسبی را در سطح ملی و جهانی جستجو می کند.