تماس با داده اندیش
ورود اعضا
فراموش کردن کلمه عبور ؟

وب سایت های اختصاصی

نحوه کار وب سایت :ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت داده اندیش فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی برروال تولید نرم افزارشرکت طراحی و پیاده سازی می گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است. مجوز دسترسی به سامانه مدیریت محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر)می تواند از دسترسی به مدیریت محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه های خود صرفه جویی نماید.

طراحی و نصب رابط گرافیکی وب سایت

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی وب سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، داده اندیش روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است. در روال داده اندیش متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 2 تا 3 طرح گرافیکی بوسیله "وب گرافیستهای" شرکت آماده می گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند. طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی داده اندیش ارجاع می گردد. در واحد برنامه سازی طرح گرافیک وب سایت جهت نصب در نرم افزار مدیریت پویای وب سایت برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد. در نهایت اطلاعات مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین ، کار طراحی سایت ( طراحی وب ) و راه اندازی آن به پایان می رسد.

قابلیت های عمومی پایگاه وب

قابلیتهایی که در طراحی سایت ( طراحی وب ) و ساخت عملکردهای آن مد نظر است، عبارتند از:

• وب سایت سازگار با موتورهای جستجو به ویژه Google ساخته خواهد شد.

• حداکثر کارایی با بهره گیری از فناوری های عرضه شده بوسیله شرکت مایکروسافت برای عملکردهای وب سایت از دید کاربر در نظر گرفته خواهد شد.

• دسترسی آسان و دقیق کاربر به اطلاعات در طراحی رابط گرافیکی صفحات خروجی، در الویت خواهد بود.

• سرعت در به روز رسانی و سهولت توسعه در طراحی سایت ( طراحی وب ) و فرایند های آن در الویت خواهد بود.

• ملاحظات حفاظتی در ساخت زیر ساختهای نرم افزارهای در نظر گرفته خواهد شد.

• استفاده بهینه از منابع سخت افزاری در ساخت نرم افزارها در نظر گرفته خواهد شد.

• فناوری های انتخابی در نرم افزار وب سایت از نظر تعداد کاربران و حجم فرایند های اجرایی مقیاس پذیر هستند.

• امکانات عمومی همچون : آمار بازدیدکنندگان وب سایت، تولید نقشه سایت، فرم نظرخواهی، افزودن به آدرس های برگزیده، ارسال صفحه به دوستان، خروجی چاپ و RSS نیز در نظر گرفته شده است.

فناوری های مورد استفاده در پایگاه وب

استقرار و تحویل سیستم پس از اینکه تست مناسب و درخوری را گذراند و برای انتشار، فروش یا هرنوع توزیع برای محیط کار نهایی تایید شد انجام خواهد شد.آموزش نرم افزار و پشتیبانی بسیار مهم است و به این دلیل برگزاری کلاسهای آموزشی برای کاربران نرم افزار بسیار حائز اهمیت است .

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه به طور متوسط بین 20 روز کاری تا 2 ماه می باشد. توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.

هزینه انجام پروژه

هزینه انجام پروژه پس از مشخص شدن نیازهای مشتری و با توجه به خدمات درخواستی از جانب مشتری، مشخص خواهد شد.

مشاوره رایگان

شما می توانید از خدمات مشاوره داده اندیش برای طراحی سایت ( طراحی وب ) مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید.با ما تماس بگیرید.