تماس با داده اندیش
ورود اعضا
فراموش کردن کلمه عبور ؟

خدمات هاست و دامنه

خدمات هاست(هاستینگ) شرکت داده اندیش در سه زمینه میزبانی (هاست) اشتراکی ، سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه می گردد. همچنین داده اندیش صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست و سرور در دو پهنه لینوکس و ویندوز است.

با انتخاب میزبانی مناسب و قدرتمند، تداومِ سایت خود را بیمه خواهید کرد. سرور های داده اندیش با استفاده از بروز ترین سخت افزار روز دنیا و با مدیریتی حرفه ای و مجرب مامن امنی برای اطلاعات شما خواهد بود. ارائه امکانات نامحدود، سرعت و پایداری بالا در کنار قیمت هایی معقول ما را در بین همکاران خود متمایز ساخته است.

تکنولوژی قدرتمند

استفاده از تکنولوژی نوین و قدرتمند در میزبانی و همینطور مجازی سازی سرورها بهترین کیفیت را سرورهای مجازی ارائه میدهد، افزایش سرعت بیشتر ، منابع اختصاصی از جمله موارد بهبود یافته در سرورهای مجازی قدرتمند ارائه شده می باشد.این خدمات در سرورهای مجازی و میزبانی و همچنین سرویس های میزبانی رایگان نیز ارائه می گردد

امنیت

میزبانی وب امن یکی از دغدغه‌های وب مسترهاست، هاست های میزبانی وب داده اندیش توسط متخصصین مجرب تا حد امکان ایمن شده است و همنیطور استفاده از فایروال و اسکنرهای قدرتمند امنیت را تا چندین برابر افزایش داده است

پشتیبان گیری قوی

از تمام هاست های میزبانی حتی هاست رایگان و هاست ارزان ارائه شده برای وب سایت هر روز و هر هفته و هر ماه بک آپ جداگانه گرفته میشود. همینطور با پرداخت هزینه میتوانید برای سرورهای مجازی خود فضا بک آپ تهیه کنید.بک آپ گیری یکی از مهمترین موارد در هاست ها و میزبانی رایگان ارائه شده است .

پشتیبانی

بخش فروش و پشتیبانی واحد کاربران آماده به پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما هستند. پشتیبانی آنلاین نیز برای پاسخگویی به بازدیدکنندگان تازه آماده به خدمت است.