تماس با داده اندیش
ورود اعضا
فراموش کردن کلمه عبور ؟

نحوه تبلیغات در گوگل

وقتی شما در جستجوی مطلبی در اینترنت هستید بی شک بدون استفاده از موتورهای جستجو قادر به یافتن مطالب مورد نیاز خود نخواهید بود.

این یکی از مهمترین دلایلی بود که باعث شد موتورهای جستجو از محبوبیت زیادی در اینترنت برخوردار شوند. در این میان به علت جستجو های سریع و بی نظیر گوگل باعث شد این موتور جستجو به محبوب ترین موتور جستجوی جهان تبدیل شود

حال چگونه تبلیغات در گوگل ارائه می شود؟

اساس کار تبلیغات گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید ، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در سایت گوگل جستجو می شوند ، آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر خواهد شد. تبلیغات شما یا در نوار رنگی می باشد یا در سمت مخالف جستجوی گوگل خواهد بود.

وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد.

مثلا شخصی در جستجوی خرید کتاب می باشد و در گوگل جمله خرید کتاب را جستجو می کند با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند و در همان صفحه ظاهر خواهد شد و تبلیغ شما منحصرا فقط برای مشتریان شما ظاهر خواهد شد.

مجری طراحی سایت و بهینه سازی سایت سازمان ها و شرکت های معتبر

آیا برای راه اندازی تجارت الکترونیک و طراحی سایت خود نیاز به مشاوره دارید؟

آیامی دانید بازاریابی اینترنتی کم هزینه و پربازده تر از تبلیغات محیطی شناخته شده است؟

آیا می دانید ماموریت داده اندیش مشاوره برای تجارت الکترونیک ، راه اندازی وب سایت و بهینه سازی سایت ( سئو ) و آنالیز وب سایت شما برای اجرای هرچه بهتر تبلیغات اینترنتی و حضور شما در موتورهای جستجو ، اینترنت و رونق دادن به تجارت و بازار کار شما می باشد.

از اصلی ترین اهداف این مجموعه رونق به کسب کارها و بازاریابی اینترنتی نوین برای شرکت ها و وب سایت ها می باشد

بهینه سازی وب سایت در موتور جستجوی گوگل

آیا وب سایت شما با افت بیننده مواجه شده، یا اصلا بیننده ای ندارد؟

آیا تجارت شما بی رونق است؟

آیا می دانید، چرا رنکینگ وب سایت شما پایین آمده است؟

در پاسخ به این سوالات به صورت ساده باید گفت که وقتی وب سایتی در موتورهای جستجو به خوبی فهرست نشده باشد در نتیجه در نتایج جستجو لینک وب سایت یا در صفحات آخر فهرست دیده می شود، یا اینکه به کلی از دید موتورهای جستجو محو و فهرست نمی شود که نتیجه آن دور ماندن از نظر کاربران در اینترنت است .

به مجموعه فعالیتهای تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می گیرد تا وب سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا قرار گیرد را بهینه سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو می گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود.

برای اطلاع و آگاهی بیشتر ، می توانید با ما تماس بگیرید یا به ایمیل ما پیغام بفرستید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در طول روز هستنند 9-8886368 -021 خط ویژه

مجموعه خدمات سئو که ما بروی وب سایت شما انجام می دهیم:

آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان:

در شروع کار کلمات کلیدی مدنظر وب سایت شما به طور رایگان در موتور جستجوی گوگل بررسی می شود تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستید در صفحه اول قرار بگیرد نسبت به رقبای شما مشخص شود، سپس بهینه سازی وب سایت شما به نحوی انجام می شود که از رقبای شما پیشی بگیرد و در رتبه های بالاتری قرار گیرد

یافتن موثرترین و مهمترین کلمات کلیدی مورد نظر کسب و کار شما:

در این سرویس ما با برنامه های خاص، بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای شما خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم. به طور مشخص شما باید در سئو وب سایت خود از کلماتی استفاده کنید که در گوگل بیشترین نتایج جستجو را به همراه داشته اند.

ترکیب لغات:

ما کلمات کلیدی مناسب یافته را طوری ترکیب می کنیم که بالاترین بازدهی ممکن را داشته باشد. به علاوه این کلمات کلیدی نقش زیادی را در موفقیت شما در تبلیغات گوگل خواهند داشت.

معرفی به موتورهای جستجو:

در این سرویس صفحات وب سایت اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند. موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغییرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند.

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو:

در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. کسب رتبه های کمتر از 10 و افزایش رنکینگ سایت به همراه بالا بردن ترافیک سایت آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه آنالیز کلمات کلیدی به درستی باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت.

Google AdWords

آیا تمایل دارید تجارت الکترونیک خود را در گوگل تبلیغ کنید ؟

مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه ای بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود.

در زمینه تبلیغات اینترنتی، مخصوصا تبلیغات در گوگل شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنند. هدف تیم داده اندیش هم سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش و کاهش هزینه های آنها می باشد.

تیم تخصصی داده اندیش قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل قرار دهد.

ما با دارا بودن تیم تخصصی در تبلیغات گوگل توانسته ایم جلب رضایت و اعتماد مشتریان را بدست آوریم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9-8886368 -021 تماس حاصل فرمایید مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.